КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Макарівська районна організація
Каталог файлів
Меню сайту

Корисні посилання
 • Київська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України
 • ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
 • Федерація Профспілок України

 • Форма входу


  Категорії розділу

  Пошук

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2018, 19:18

  Головна » Файли » Офіційні документи

  зразок позовної заяви
  18.09.2013, 11:41

  П О З О В Н А      З А Я В А

   про стягнення заборгованості по витратах на службове відрядження

   

  З ______________(дата ) по _____________(дата) я ____________(П.І.Б., посада) перебував (ла) у службовому відрядженні у м. _____ (назва нас. пункту) згідно з наказом (розпорядженням) ______________ (найменування закладу, установи, реквізити розпорядчого документу).

   Після повернення з відрядження мною було подано до бухгалтерії звіт про використання коштів, а також фінансові документи, що підтверджують витрачені мною кошти під час відрядження: витрати на проїзд – сума, документи; витрати на проживання – сума, документи; добові – сума, документи. Всього сума витрат на відрядження складає – _____ грн.

  Незважаючина мої неодноразові звернення до _______ (до кого звертався, бажано надати докази звернення про виплату заборгованості) гроші за відрядження мені не виплачено, пояснюючи при цьому _________ (зміст причини не виплати).

   Довідку про розмір заборгованості по виплатам на відрядження мені також не видано (бажано надати докази звернення про видачу довідки) .

  Вважаю, що такі дії Відповідача є незаконними та такими, що порушують мої трудові права.

  Відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв'язку з службовими відрядженнями. Працівникам, які направляються у відрядження, виплачуються: добові за час перебування у відрядженні, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.

  Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

  Інструкція про службові відрядження в межах України та за кордон, затверджена наказом Мінфіну від 13.03.1998р. № 59 (в редакції наказу від 17.03.2011р. № 362) визначає службове відрядження як поїздку працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, підприємства, установи та організації, що повністю або частково утримується (фінансується) за рахунок бюджетних коштів (далі - підприємство), на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв'язок службового відрядження з основною діяльністю підприємства).

  До складу витрат на відрядження відносяться також витрати, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв'язку з таким відрядженням у межах території України, але не більш як 0,2 розміру мінімальної заробітної плати, що діяв для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, в розрахунку на добу, у відповідності до підпункту 140.1.7 пункту 140.1 статті 140 Податкового кодексу України постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011р. № 98 затверджено суми та склад витрат на відрядження осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів.

  Відповідно до пункту 7 цієї постанови за наявності підтвердних документів відшкодовуються, зокрема: 1) витрати: на проїзд до місця відрядження і назад, а також за місцем відрядження; на оплату вартості проживання у готелях; на побутові послуги, що включені до рахунків на оплату вартості проживання у місцях проживання (прання, чищення, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни); на бронювання місць у готелях у розмірах не більш як 50 відсотків вартості місця за добу; на користування постільними речами в поїздах.

   Сума витрат на відрядження, не підтверджених документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати) в разі відрядження у межах України визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами виходячи з розрахунку 30 грн. на добу.

   До цього часу Відповідачем мені не компенсовано витрати на відрядження в сумі _______ грн.. Зазначені мною обставини підтверджуються доданими до заяви документами.

  У відповідності з п.1 ч.1 ст.5 Закону України «Про судовий збір від сплати судового збору звільняються позивачі - за подання позовів про стягнення заробітної плати, поновлення на роботі та за іншими вимогами, що випливають із трудових правовідносин.

  На підставі викладеного та у відповідності до ст. 121, 221, 233 КЗпП України, п.п. 140.1.7 п. 140.1 ст. 140 Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011р. № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів», Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 р. № 59, керуючись ст.ст. 118, 119, 120 ЦПК України, -

  прошу:

  1. Стягнути з ________________(назва закладу, установи) на мою користь заборгованість по витратах на відрядження в розмірі _______ грн.

   Додатки:

  1. Копія наказу про відрядження.

  2. Копія посвідчення про відрядження.

   3. Копії документів, що підтверджують витрати на відрядження (проїзд, проживання, тощо).

   4. Довідка про розмір заборгованості по витратах на відрядження

  5. Копія заяви для відповідача

   „____”____________2013 р. _____________П.І.Б.

  Категорія: Офіційні документи | Додав: adminmak
  Переглядів: 2441 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/2
  Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
  Конструктор сайтів - uCoz